All for Joomla All for Webmasters

O nás

O nás

Príbeh našej cukrárne s cukrárenskou výrobou sa začal písať v roku 2007 kedy v našej  rodine vznikla požiadavka na narodeninovú tortu. Keďže pravdepodobne ako väčšina z nás,  sme začali zháňať vhodnú tortu na poslednú chvíľu, teraz už majiteľka Denisa Varinská upiekla svoju prvú tortu podľa svojich najlepších schopností a skúsenosti.

Torta na oslave mala fantastický úspech, vďaka čomu prvá objednávka od najbližšej rodiny bola na svete. Netrebalo dlho čakať a vďaka ústnemu podaniu a hlavne ulahodeniu chuťovým pohárikom spokojných konzumentov sa požiadavky na nie len narodeninové torty začali množiť. S odstupom času a pribúdajúcimi objednávkami v rodinnej kuchyni časom začalo byť tesno a čoraz viac záujemcov začalo mať požiadavky k tortám aj o zákusky. Preto sme sa rozhodli  pre rozšírenie výroby cukrárenských výrobkov na profesionálnej úrovni. A spoločnosť DENEX Slovakia s.r.o s jej majiteľkou sa tak po celkom náročných útrapách  a splnení všetkých predpísaných legislatívnych podmienok presťahovala do priestorov, ktoré ostali po bývalom developerovi, kde na „zelenej lúke“ spustila prvú Cukrárenskú výrobu s cukrárňou v Kavečanoch. Otvoriť Cukráreň Sladký domov bol veľký krok do neznáma, avšak vďaka obetavosti všetkých zúčastnených a podpore ľudí, ktorí nám verili,  môžeme s odstupom času skonštatovať, že to bolo správne rozhodnutie. Uvedomujeme si, že sme ako nováčikovia urobili  aj veľa chýb, avšak podpora zákazníkov, ktorí sa k nám pravidelne vracajú nás utvrdzuje v tom, že táto cesta je správna. Sme radi, ak môžeme naplniť očakávania našich zákazníkov ktorí sa na nás spoliehajú, keď sa stávame ich súčasťou pri plánovaní príležitosti na ktorých chcú mať naše cukrovinky.

Už vieme že vybudovať takýto podnik je v celku náročné, avšak udržať si „laťku“ kvality prípadne ju dvíhať a zlepšovať je ešte náročnejšie.  Aj preto sme rozhodnutí naďalej zhodnocovať naše nadobudnuté skúsenosti a pokračovať v tejto práci, ktorá sa stala snáď už aj naším poslaním.